Co robić w Nashville ?

Co można zrobić w Nashville przez weekend żeby się nie nudzić ?

Po pierwsze i najważniejsze zrobić sobie zdjęcie z Elvisem.

Po drugie i też najważniejsze napić się whisky.

 Po trzecie można odwiedzić genialne muzeum Country Music Hall of Fame and Museum. W tym muzeum można się dowiedzieć wszystkiego o country, można posłuchać piosenek, obejrzeć filmy dokumentalne, podziwiać stroje, w których ja się zakochałam. Na początku nie byłam przekonana do wizyty w muzeum, ale zdanie zmieniłam po 5 minutach.
Odkryłam też, że współcześni projektanci bardzo inspirują się stylem country.
A oto przykład.
Po lewej stronie leginsy MMM dla H&M, a po prawej kreacja Dottle West z 1970. Widać podobieństwo ?
 Koniecznie trzeba zostawić po sobie wpis :pWieczorem można wybrać się knajpki, gdzie na żywo grał zespół i można się nauczyć tańczyć country. Z moimi zdolnościami tanecznymi nie jest za dobrze, ale zabawa była przednia. Bardzo fajnie to wygląda kiedy na parkiecie staje 50 osób od 4 do 60 lat ( tak na oko) i wszyscy równą stawiają kroki, a na koniec głośne ihhhhaaaaaaaa :) Szkoda, że ten lokal to nie była stodoła ( tak jak w filmach) bo by było idealnie.
A po nocnych tańcach i swawolach obowiązkowo trzeba się wybrać na prawdziwie amerykańskie śniadanie do Pancake Pantry, mała restauracja, powstała w 1961 roku, jest bardzo popularna, na stolik czekałyśmy 1,5 godziny, więc ze śniadania zrobił się lunch. Ja zamówiłam naleśniki z masłem i dżemem jeżynowym. Były przepyszne, opłacało się stać w kolejce.

Przepraszam za tak dużą ilość zdjęć, ale nie umiałam się zdecydować. To już ostatni post o Nashville, teraz szykujemy się na następną wyprawę w nieznane.
Copyright © 2014 nati's life , Blogger