FASHION : MUST HAVE, LITTLE BLACK DRESS

Hej dziewczyny. Mam dla was serię postów o ubraniach MUST HAVE, ale nie takich sezonowych, tylko takich które tworzą bazę naszej szafy, takie które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będziecie w nich wyglądać stylowo.

Na pierwszy ogień idzie oczywiście MAŁA CZARNA. Szykowna, tajemnicza, prowokująca. Jest bardzo prosta i stworzenie z nią fajnego zestawu nie wymaga od nas dużej wiedzy na temat mody i trendów. Mimo, że jest prosta sprawia, że zawsze będziecie wyglądaj elegancko i szykownie. Co najważniejsze, CZARNY WYSZCZUPLA :)

Pamiętajcie aby wybrać waszą idealną małą czarną patrząc na swoją figurę, materiał i swoje upodobania modowe, bo nie chodzi o to żeby każda z nas miała taką samą czarną sukienkę, ale żeby każda z nas miała tę jedną wyjątkową i czuła się w niej wyjątkowo.

CIEKAWOSTKA : 
Pewnie myślicie, że mała czarna to dzieło francuskiej projektantki Coco Chanel, ja też tak myślała do czasu kiedy zaczęłam pisać tego posta :) Czarna sukienka długo przed premierą u Coco zagościła w damskich szafach. Stała na wysokości zadania jeśli chodzi o styl życia, o kobiecą potrzebę posiadania stylowych ubrań, które odznaczały się wygodą i praktycznością.
Prawdą jednak jest to, że Chanel przyczyniła się do narodzin małej czarnej, prezentując ją po raz pierwszy na wybiegu w 1926 roku. Sławy model nazwany "Fordem" do dziś jest obiektem westchnień wielu kobiet.

Copyright © 2014 nati's life , Blogger